Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy te dolegliwości miną?

W lutym zaczelam przyjmowac asentre w dawce 50mg obecnie od tygodnia 75mg. Od momentu rozpoczęcia kuracji z lekami mam ,,zapchany nos,, brak kataru, nie pomagają inhalacje sol morska tylko krople do nosa czy to minie? Boje się se się uzaleznie od kropli.
KOBIETA, 28 LAT około miesiąca temu

Wpływ chrapania na różne obszary życia

Wysychanie śluzówek to jeden, nie tak rzadki, objaw uboczny Asentry. Często mijający. Stosowanie kropli do nosa jest postępowaniem zasadnym, ale to laryngolog powinien wskazać JAKIE krople można stosować. Lekarz leczący może zadecydować o zmianie dawki lub leku. Prz takich objawach zdecydowanie odradzam samowolne decyzje!

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy