Czy te hormony świadczą o czymś poważnym?

Witam! Od kilku lat biorę sterydy w postaci metypredu na tocznia, jest stwierdzona regresja lecz mimo zminimalizowanie kuracji nie mogę zajść w ciążę. Moje hormony szaleją. Progesteron. Mniej niż 0.16 mmol/l, testosteron mniej niż 0,03 ng/ml, LH 4.04 mlU/ml, tsh 4, 12 mlU/l prolaktyna 426 mlU/l estradiol 445,9 pmol/l fsh 4, 23 U/l. Czy może to świadczyć o czymś powaznym? Wizytę mam dopiero za dwa msc i to prywatnie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie się ze specjalistą endokrynologii ginekologicznej.