Czy te moje dolegliwości mogą wskazywać na nerwicę lękową?

Dzień dobry, Od około 8 tyg męczą mnie nawracające bóle głowy, karku, ciagle zawroty tylko podczas chodzenia , uczucie niepewnego chodu, i drętwienie prawej ręki i nogi. Wykonałem szereg badań tj. tK bez kontrastu, MR na aparacie 3 testowym bez kontrastu, dopler tętnic, echo serca, badanie bolerioza (western blom) badanie laryngologiczne, abr , morfologia. Miałem również konsultacje z neurologiem. Wszystkie badania wyszły w normie. Nadal nie wiem co mi dolega? Czy to nerwica lękowa? Jestem osobą nerwową i milem kilka lat temu epizody ataków paniki. Proszę o pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować te wyniki oraz dolegliwości ze specjalistą psychiatrii. Pozdrawiam.