Czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?

Mam pytanie: ostatnią miesiączkę miałam 19 lipca 2009 i kolejną powinnam mieć 21 sierpnia2009 i do tej pory jej nie mam. Robiłam trzy testy ciążowe: pierwszy mi wyszedł negatywnie, drugi pozytywnie, a trzeci negatywnie. Lekko mi się przytyło i zwiększył mi się apetyt. Od tygodnia mam podwyższoną temperaturę ciała i pojawiły mi się rozstępy na brzuchu, częściej oddaję mocz i szybciej się męczę. Czy to możliwe, że jestem w ciąży i czy lekarz możne to już potwierdzić????

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Bardzo możliwe, że jest Pani w ciąży. Od ostatniej miesiączki minęło już ponad 5 tygodni, więc może Pani (i powinna!) udać się do lekarza, który w badaniu USG potwierdzi lub wykluczy obecność zarodka. Pozdrawiam.