Czy te objawy mogą wskazywać na tężyczkę?

Witam Odnosnie tezyczki. Stan drowia ogolnie dobry. Fenyloketonuria od urodzenia. Tryb zycia napiety stres . wyniki wszystkie w normie tak mowi neurolog. Bie ma sue do czego przyczepic. Praca stojaca. Od jakiegos czasu bol prawej lydki i podkolanem oraz w pachwinach. Nawodnienie dosc dobre staram sie wypijac duzo wody. Cisnienie ksiazkowe. Zawroty glowy ciagniecie za uszami nie wiem co to moze oznaczac. Uczucie opochniecia szyi pod zuchwa po obu stronach

Tężyczka w Pani przypadku jest mało prawdopodobna, jednakże w celu wykluczenia tężyczki proponuję zbadać poziom wapnia we krwi.