Czy te objawy są normalne przy miesiączce?

Mam nieregularna miesiączkę ostatnia jaka mi się zaczęła w tym roku był to styczeń 25 i miałam przez 6dni okres. Zaczął się kolejny miesiąc luty i przez ten cały miesiąc nie zaczęła się miesiączka dopiero w marcu 7 czyli dzisiaj się zaczęła i bardzo boli brzuch. Mam pytanie czy to normalne że mam też uczucie gorąca że aż się poce? Mam nie długo 26lat

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli te dolegliwości towarzyszące miesiączce Panią niepokoją radziłbym skonsultowanie się z ginekologiem. Pozdrawiam.