Czy te objawy wskazują u mnie na nerwicę?
Dzień dobry, mam wiele niepokojących objawów i chciałam zapytać czy może być to nerwica. Najczęściej mam zawroty głowy, ucisk w nadbrzuszu i kłucie brzucha w różnych miejscach( trwa ok kilkanaście sek) do innych objawów należą: mdłości, uczucie omdlenia, niepokój, strach przed utratą przytomności, zdarzają sie też ataki paniki, nadmierne gazy, puste odbijanie, duszności. Miałam robione niedawno usg brzucha, gastroskopie, EKG i wszystko były w . Z góry dziękuje za odpowiedzi.

KOBIETA, 21 LAT 10 miesięcy temu
Badania w RZS
W przypadku podejrzenia reumatoidalnego zapalenia stawów należy poddać się szczegółowej diagnostyce. Profil reumatyczny to badania, które pozwalają zdiagnozować choroby reumatyczne. Na wszelkie pytanie odnoszące się do badań odpowiada dr n. med. Maria Rell-Bakalarska.
Dobry wieczór.
Opisane objawy wymagają głębszej diagnostyki takiej jak holter EKG 24 godzinny oraz badanie krwi morfologia z rozmazem, glukoza, lipidogram, kreatynina, potas, magnez, sód, badanie ogólne moczu, z wynikami udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego aby ocenił badania diagnostyczne jeśli potwierdzi, że jest wszystko w porządku wskazana konsultacja psychologa lub lekarza psychiatry aby ocenił Pani dolegliwości z wykonanymi badaniami czy potwierdzi lub wykluczy zaburzenia nerwicowe/lękowe.
Pozdrawiam