Czy te odczuwalne dolegliwości to oznaki ciąży?

Czy jestem w ciąży? Chłopak wszedł we mnie 3 razy, wszedł i wyciągnął bez zabezpieczenia. Prawdopodobnie miałam dni płodne. 3 dni po stosunku zaczął boleć mnie brzuch a bardziej żołądek, miec gazy, wzdęcia, ból pleców, bulgotanie w brzuchu, bóle klatki piersiowej, odbijanie jajniki nie bolą bardziej jelita i żołądek. Czy to są objawy ciąży?

Po 3 dniach od zapłodnienia nie będzie Pani miała objawów ciąży, jednak w opisanej sytuacji istnieje jej ryzyko - w preejakulacie również znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia. Test ciążowy jest wiarygodny najwcześniej 14 dni po stosunku.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem aby potwierdzić bądź wykluczyć ciążę.