Czy te plamienia i pieczenie podczas stosunku to normalny objaw?

Witam, 3 maja zaaplikowałam pierwszy krążek antykoncepcyjny- adaring, dodam że nigdy wcześniej nie stostowam antykoncepcji hormonalnej. Czy to normalny objaw, że występują u mnie plamienia oraz ból i pieczenie podczas stosunku i po nim? Nawet, kiedy wyjmuję na ten czas krążek? Czy może, ból i pieczenie jest objawem reakcji alergicznej?

Szanowna Pani, takie objawy nie powinny występować, proszę zgłosić się do ginekologa