Czy te witaminy mogą powodować bezpłodność u męża?

witam mój mąż berze pewne witaminy nie mam jak tutaj włożyć zdjęć by państwu pokazać jeśli napisze nazwy pomoże mi ktoś czy one mogą działać na bezpłodność nazwy witamin napisze numerycznie 1. ALLNUTRITION VITAMINALL SPORT 2. koktajl do picia : SFD NUTRITION QUALITY EXPERIENCE PROTEIN INSTANT WPC zawiera substncje słdzącą PLUS BEST QUALITY DELICIOUS TASTE GLUTEN FREE SUPLEMENT DIETY 3.ALLNUTRITION DESIGNED FOR MOTIVATION MEN'S SUPPORT EXTREME COMPLETE MENS FORMULA 4.Capsimax CAPSICUM EXTRACT REDOX EXTREME POWERFUL WEICHT LOSS SUPPORT CHciałam bym się dowiedzieć czy to co napisałam w tych 4 podpunktach czy jeśli to zażywa mój mąż może działać na płodność u mężczyzn i jesli wiem że uprawia sex z facetami tez i sam się nieraz zaspokaja czy to tez działa na bezpłodność u mężczyzn proszę o odpowiedz lekarza bo staramy się o dziecko i nie wiem co mam myślę o tych jego witaminach i boje się ze mogą one działać coś na bezpłodność . nie wiem co robić :(

Szanowna Pani, nie sądzę aby żaden z wymienionych czynników zaburzał płodność u Pani męża. Pozdrawiam