Czy te wszystkie objawy mają ze sobą coś wspólnego?

Witam. Od kilku lat mam problemy z układem trawiennym. Moje dolegliwości to: częste gazy, stały dyskomfort w brzuchu, brak apetytu, czasami kłucie z lewej strony pod żebrami, na czczo nudności i pieczenie w żołądku lub jego okolicach ustępujące po posiłku, zaparcia, stale przelewanie i burczenie w brzuchu. Brzuch też znacznie się powiększył. Oprócz dolegliwości gastrycznych doszly też bóle głowy i stałe zmęczenie, bóle stawów i mięśni, bezsenność i nerwowosc, często trace równowagę i mam problemy z pamięcią. Nie wiem czy te wszystkie rzeczy mają coś wspólnego ze sobą, ale być może komuś nasunie się logiczny obraz calosci. Dzięki za odpowiedzi

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wizytę u gastroenterologa. Istnieje kilka jednostek chorobowych które mogą łączyć te dolegliwości.