Czy te wszystkie objawy są ze sobą powiązane?

Dzień dobry. Dwa tygodnie temu skończyłam antybiotykoterapię. Zrobiłam to ponieważ miewałam refluksy i bałam się, że to przez antybiotyki (wcześniej nie miałam refluksów w ogóle). Już minęło trochę czasu i pomimo że wcześniejsze dolegliwości ustśpiły, to pojawiły się nowe, które być może mają z tym związek. Czasem boli/kłuje mnie gardło jakbym miała ciało obce i mam problemy z połykaniem. Parę dni temu poszłam do dentystki i okazało się, że wiele moich zębów się psuje oraz mam żółte gardło. Czy te wszystkie rzeczy mogą mieć związek ze sobą? Do jakiego lekarza powinnam się udać?
KOBIETA, 21 LAT 1 tygodni temu

Chrapanie u dzieci

Chrapanie kojarzymy przede wszystkim z dorosłymi mężczyznami. A co jeśli dzieciaki chrapią? Do kogo zgłosić się w takiej sytuacji? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Witam,na nurtujące Pani pytanie odpowie specjalista laryngolog do którego powinna się Pani udać na wizytę stacjonarną na której specjalista wykona badanie endoskopię badanie gardła i oceni jego stan i zleci odpowiednie leczenie jeśli będzie tego wymagało.

Przed wizytą zalecał bym wykonanie wymazu z jamy ustnej aby określić jakie bakterie lub grzyby bytują w jamie ustnej.Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty