Czy te wyniki badań krwi mogą wskazywać na chorobę układu immunologicznego?

Witam, Mam pytanie odnośnie wyników badań krwi kilka z nich wyszly nieprawidłowo wynik Limfocyty 3,26 tys/µl normy L1,00 H3,00 Limfocyty 40,30 % L20,0 H40,0 FT4 0,87 ng/dl L0,93 H1,70 Tsh w normie laboratoryjnej ale z tego co czytałam przy moim wieku wydaje się być za wysokie TSH 4,120 µIU/ml L0,270 H4,200 czy te wyniki moga wskazywac na niedoczynność tarczycy lub inną chorobę układu immunologicznego?

Szanowna Pani wyniki są prawidłowe, jednakże jeśli będzie planowała Pani zajście w ciążę to należy zejść z TSH ponieżej 2.5