Czy te wyniki badań tarczycy u 5-latki są dobre?

Witam. Mam do Państwa pytanie. Zrobiłam córce wyniki ma 5 lat. Są to wyniki tarczycy. Chciałam zapytać czy są dobre? TSH 3,581 ( norma 0,38-5,33). Anty Tpo 0,6 ( norma < 9) anty tg < 0,9 (norma < 4,0).

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Te wyniki są w normie. Należy je jednak interpretować w odniesieniu do badania fizykalnego oraz objawów jakie córka prezentuje. Pozdrawiam.