Czy te wyniki hormonalne mogą wskazywać na problemy z płodnością?

Witam ! Mąż 31 lat, 3 lata temu przeszedł orchidektomię jednego jądra z powodu nasieniaka i otrzymał jedną dawkę cisplatyny. W tej chwili staramy się o dziecko w związku z tym został wysłany na badania hormonalne z powodu niskiej ilości plemników w nasieniu. Oto wyniki: TSH : 2,166 ( norma 0.42-3.8 ), LH : 5,6 ( norma 0.57-12.07 ), FSH : 23,76 ( norma 0.95 - 11.95 ), PRL : 18,73 (norma 3.46-19.4 ), TST : 32.3 ( norma 8.33-30.19 ). Proszę o informację czy wyniki te mogą wskazywać na coś innego niż tylko problemy z płodnością? Chodzi głównie o historię nowotworową.

Szanowna Pani, wysoki poziom FSH może wpływać na nieprawidłową spermatogenezę i zaburzenia płodności