Czy te wyniki mogą świadczyć o jakiejś niedoczynności?

Dzień dobry, jestem kobietą, 21 lat Z powodu złego samopoczucia ( uczucie spuchnięcia, wzdęty brzuch, zmęczenie itp.) postanowiłam wykonać badania tarczycy. Moje wyniki wyglądają tak: TSH 2,52 ; FT4 12,43 ; FT3 3,09. Wyniki skłaniają się raczej ku dolnej granicy norm, dlatego czy może świadczyć to o niedoczynności tarczycy i konieczna jest wizyta u lekarza oraz branie hormonów. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli wyniki są w normie to nie ma potrzeby pogłębiać diagnostyki endokrynologicznej.