Czy te wyniki nasienia mojego męża są prawidłowe?

Witam serdecznie mój mąż robił wyniki badania spermy chciała bym wiedzieć czy one są prawidłowe czy jest plodny upomnienie 10 min obj 2.2 on 8.5 zabarwienie mleczno białe ruch podstawowy 8% ruch calkowity20% leukocyty 2 6 4 nabłonki 0 0 1 plemniki o budowie prawidłowej 17%

Niestety wynik nie jest prawidłowy, ruch postępowy powinien wynosić ponad 32% a ogólny 40%