Czy te wyniki oznaczają niedobór jakichś witamin?

Witam. Odebrałam wyniki badań na których wyszło że mam wysokie: MPV-śr. obj. płytki krwi12.9 do PDW-dyspresja wielkości płytek 18,7% P-LCR-wsk. megatrombocytów 49.7% Bas%-bazocyty -1.1 Czy są one ważne czy to poprostu niedobór jakichś witamin?

Szanowna Pani proszę omówić wynik z lekarzem prowadzącym, na niedobór witamin wynik nie wskazuje