Czy te wyniki tarczycy mają związek z moim samopoczuciem?

Witam . Bardzo proszę o pomoc w konsultacji wyników tarczycy. Tsh-1,700 Ft3 -6,39 Ft4-18.93 . Martwi mnie podwyzszone ft3 , dodam że od dłuższego czasu jestem bardzo zmęczona, ospala , bolą mnie mięśnie , czy ma to związek z podwyższonym ft3?

witam, nawet nie podała Pani jednostek a tym bardziej norm dla laboratorium, nie mam jak zinterpretować wyników