Czy te wyniki USG tarczycy powinny mnie martwić?
Witam, proszę o poradę czy mam się czym martwić, ostatnio robiłam usg tarczycy prawy płat 15×13 ×44 lewy płat 13×9×42 cieśń 2,5 mma objętość 6,8ml jeszcze w lewym płacie zmiana ogniskowa hipoechogeniczna 2×4×5mm Dziekuje za odpowiedź Pozdrawiam

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Witam,
opis badania powinien być oceniony przez lekarza prowadzącego lub endokrynologa na wizycie stacjonarnej po wykonaniu badania przedmiotowego. Lekarz oceni stan kliniczny z wynikiem i z badaniem fizykalnym i wtedy zaleci odpowiednie zalecenia.
Pozdrawiam