Czy te zmiany w wątrobie mogą być złośliwe?

W badaniu USG stwierdzono torbiel dwukomorową w prawym płacie wątroby, w badaniu rezonansem stwierdzono dość liczne torbiele wątroby wlk. 2- 20mm, niektóre o nieco nierównych brzegach, niektóre z przegrodami vs 2-3 torbiele obok siebie - poza tym wszystko ok. Czy mogą to być zmiany złośliwe? Co z tym dalej robić ?
KOBIETA, 59 LAT 11 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Opisany wynik wymaga stacjonarnej wizyty specjalistycznej hepatologia lub gastrologa który w pierwszej kolejności wykona dokładny wywiad połączony z badaniem fizykalnym oraz z objawami klinicznymi aby było można odpowiedzieć na Pani pytanie.

Pozdrawiam