Czy ten ból może być spowodowany tężyczką?

Witam serdecznie. Tydzień temu zdiagnozowano u mnie tęzyczkę. Wywołana jest prawdopodobnie hiperwentylacją a to znowu wywołane jest stresem. Od miesiąca boli mnie głowa z z przerwami. Z wizyty u neurolog wyniosła jedynie Pramolan, który biorę od 6 dni. Rozpoczęłam również psychoterapię. Stres trochę ustąpił, ale ból głowy Nieszy nie. Miałam robiony TK, który nic nie wykazał. Poza bólami głowy w skroniach, zamykają mi się uszy i odtykają się po przełknieciu śliny. Czy ten ból może być spowodowany tęzyczka? Czy te zamykające się uszy mogą mieć powiązanie z bólem głowy?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może mieć to związek. Proszę kontynuować dotychczasowe leczenie.