Czy ten lek jest dla mnie bezpieczny?

Dzień dobry. 18.03.2019 miałam zawał serca, po wyjściu ze szpitala przyjmuję takie leki: Brilique 90mg dwa razy dziennie ,Concor Cor 1.25,Acard 75 mg,Vivace 5mg dwa razy dziennie,Romazic 40mg,Nolpaza 20mg. Po zawale pozostał mi duży lęk,strach,panika,itp, które towarzyszą mi na każdym kroku.Kardiolog przypisał mi Hydroxyzinum Alvogen 25mg ale to nie pomaga. Wybrałam się do psychiatry, który przypisał mi na te lęki lek Sertranorum 50mg twierdząc, że to depresja i to ma pomóc. Mam i leczę się na nadciśnienie. Moje obawy to czy mogę ten lek brać, również i z tymi lekami co przypisał kardiolog i czy nie zaszkodzi zdrowi po przebytym zawale ponieważ są dosyć duże skutki uboczne w tym leku w części powiązane z moją chorobą .W dniu wizyty doktor nic mi na ten temat nie powiedział tylko podał dawkowanie tego leku. Bardzo proszę o odpowiedz czy jest ten lek bezpieczny dla mnie. Z góry bardzo dziękuję.

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie określić czy lek będzie bezpieczny, ponieważ przy tylu stosowanych lekach nie jestem w stanie przewidzieć interakcji