Czy ten lek podaje się dzieciom?

Witam, U syna zdiagnozowano zapalenie płuc. Dostał antybiotyk Augmentin ES. Dodatkowo lekarz przepisał suplement /lek neuraxBiotic Spectrum. Nie pomyślałem, aby się go spytać na co to jest. Wyczytałem w internecie że przepisuje się go dla dzieci że spektrum autyzmu, ale u naszego syna nigdy nic takiego nie stwierdzono. Czy można bezpiecznie go podać dziecku jako probiotyk?

Dzień dobry,

proszę się z kontaktować z lekarzem który prowadzi leczenie dziecka przed podaniem leku.

Może Pan to zrobić zamawiając teleporadę lub podejście do przychodni i uzyskać informacje na ten temat.

Lekarz badał dziecko i ma całą historie leczenia dziecka uznał, że lek jest odpowiedni.

Ale wymaga to wyjaśnienie z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam