Czy ten lek powoduje u mnie ból w klatce piersiowej?

Dzień dobry. Od listopada biorę tabletki diemono ponieważ ginekolog stwierdził u mnie adenomioze. Od tej pory źle się czuję pojawia się kłucie w klatce piersiowej na samym środku. Mam bóle żeber pod samymi piersiami. Czego drętwieje mi noga i mam mrowienie. Co to może oznaczać.
KOBIETA, 23 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry.

Opisane objawy wymagają stacjonarnej wizyty w celu przeprowadzenia badania fizykalnego i oceny czy opisane objawy są związane działaniem niepożądane/skutki uboczne stosowanie leku zleconego przez lekarza.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk