Czy ten objaw może mieć coś wspólnego z nowotworem?

Dzień dobry jestem kobieta 39 lat od 4 dni kuje mnie w prawym boku pod zebrami dostałam biegunki jednego dnia a nastepngo wzdecie po tłustym jedzeniu. Dotego jestem chora na anemie z niedoboru zelaza.Czasami kuje mnie pod łapatka z tyłu pleców ale to od lat i pojawia się na dzień lub 2 i znika wydaje mi się ze to na tle nerwowym ale nie jestem pewna.Strasznie się boje w internecie pisza ze kłucie pod prawym zebrem promieniującym od łopatek jest jednym z obiawów raka pęcherzyk żółciowego wariujue przszukuje cały internet i sztranie się boje.Biore bardzo dużo leków od pewnego czasu antybiotyków probiotyków zelaza przeciwych,magenzu, bolowych na ząb kilka latt temu miała tą sama styuacje byłam na badanich i usg brzucha i wszytsko było dobrze.Teraz kupiłam tabletki osłonkowe na watrobe i licze ze to pomoże ale gdy patrze na internet piszą o tym raku pęcherzyka żółciowego mam nadzieje że pan/pani jakoś pomoże mi się uspokoić lub co robić i czy jest to poważny objaw i może mieć coś wspólnego z nowotwórem...Wole już nie ufać internetowi tylko prawyiwemu lekarzowi

Dobry wieczór,

takie podejście tylko pogorszy sytuację zdrowotną nerwica zrobi swoje to znaczy objawy tylko będą się nasilały.

Na spokojnie proszę zacząć od wizyty gastrologa który podejdzie odpowiednio do opisanych objawów.

Brak diagnostyki z krwi oraz badania obrazowego np USG jamy brzusznej.

Zachęcam wykonanie badania z krwi morfologia z rozmazem, CRP, OB, lipaza,amylaza, GGTP, alat, kreatynina, potas,sód, badanie kał na utajoną krew.

Z wynikami udać się do gastrologa który oceni je z badaniem fizykalnym i zleci odpowiednie leczenie lub dalszą specjalistyczną diagnostykę np gastroskopia lub kolonoskopia.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby udać się na konsultacje do psychiatry który również będzie pomocny w Pani podejściu do opisanych objawach.

Również może Pani udać się swojego lekarza pierwszego kontaktu z wynikami aby objął Panią opieką.

Pozdrawiam