Czy ten opis angio-TK wskazuje na tętniaka?

Bardzo proszę o pomoc w odczytaniu tk angio. -obustronnie niewidoczne tętnice łączące tylne mózgu -w miejscu typowego odejścia lewej tętnicy łączącej tylnej widoczny naddatek wyplenienia 2x3mm skierowany ku dołowi. Obraz tk sugeruje lejek Salzmanna. Czy to tętniak?

Witam,

za nim wypowie się specjalista neurolog na temat opisu badania angio-TK to najlepszem wyjściem było by udać się na wizytę stacjonarną do lekarza który zlecił badanie diagnostyczne a to z tego powodu, że lekarz zapoznaje się z płytką badania porównując z przedmiotowym badaniem i ocenia wtedy całość diagnostyki.

Pozdrawiam