Czy ten opis jajników jest niepokojący?
W opisie badania USG transwaginalnego lekarz opisał jajnik prawy jak i lewy jako lity. Wynik badania określił jako prawidłowy. Niepokoi mnie jednak opis jajników jako lity chyba. Czy słusznie? Jestem 9 lat po menopauzie.

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Posiadanie dzieci przy WZW
Dla kobiety w ciąży każdy problem zdrowotny może być niebezpieczny. A wirusowe zapalenie wątroby brzmi groźnie. Czy wobec tego kobieta z wzw może zajść w ciążę?
Szanowna Pani wynik jest prawidłowy, lity określa strukturę jajników. Lekarz nie stwierdził guza tylko prawidłowy obraz jajnika. Bez obaw, serdecznie pozdrawiam