Czy ten paznokieć wygląda groźnie?

Czy ten paznokiec wyglada groznie? Smarowany travogen. Poczatkowo nie mial takiego koloru, raczej byl zolty, moze delikatnie brazowy I dosyc gruby, teraz jest taki ciemny i duzo cieńszy. Czy to moze byc grozne? Link do zdjecia: https://tinypic.pl/ipj57czzzh7w

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.