Czy ten ucisk i osłabnie ciała może być efektem stresu?

Witam mam lat 19 5 miesięcy temu doznałem jakiegoś dziwnego ucisku w głowie po prawej stronie po stresowej sytuacji który ostatnio trochę ustąpił nie odczuwam go tak ale od około 3 tygodni odczuwam jakby osłabnie prawnej strony ciała ręki i nogi z początku myślałem że to mogło być od nadwyrężenia w pracy ale utrzymuje się ciągle byłem u lekarza pierwszego kontaktu stwierdził że ucisk w głowie może być od zatok byłem u laryngologa skierował mnie na tomografię zatok czy ten ucisk i osłabnie ciała po prawej stronie może być efektem stresu lub jakieś nerwicy bo strasznie obawiam się jakiegoś guza mózgu i dużo o tym czytam .

Witam,

proszę na spokojnie wykonać zalecone badania przez lekarza laryngologa i czekać na wynik i na ocenę wyniku przez lekarza który zlecał badanie.

W między czasie może Pan poprosić o konsultację neurologa który oceni CUN.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby udać się do lekarza psychiatry który oceni czy potwierdzić lub wykluczyć u Pana zespół nerwicowy.

Na Pana Pytanie można odpowiedzieć po diagnostyce i konsultacji w/w specjalistów.

Pozdrawiam