Czy ten wygląd piersi może sugerować ciążę?

Witam. Proszę o rozwijanie moich wątpliwości. 9go kochalismy się z partnerem bez zsbezpieczenia- stosunek przerywany, na 12go wypadła owulacji. Cykle mam reguralne całe życie co 28dni. 20go miałam krwawienie z bolami podbrzusza jak na miesiączkę tyle trwało 3dni.. W prawdzie do miesiączki jest jeszcze parę dni Ale zastanawiam się ponieważ test ciazowy z dzis rana jest negatywny. A moje otoczki wokół piersi powiekszyly się, nie są owalne, sutki zciemnialy A piersi nabrzmiałe. Pozdrswiam

witam, myślę że lepiej wykonać badanie beta-hCG z krwi niż zastanawiać się nad wyglądem piersi, gdyż jest to bardzo niespecyficzny objaw