Czy ten wynik eeg oznacza padaczkę?

Witam. Bardzo prosze o odpowiedz. Na badaniu EEG dziecka 7 letniego wyszedl zapis nieprawidlowy o zmianach napadowych uogolnionych. Czynnosc podst. regularna w okolicy ciemien.-potyli. sklada sie z rytmu alfa 10c/s i ampl.85mv. Zasypianie-rejestruje sie uogolnione grupy fal wolnych 5-6c/s i ampl.181-281mv. Ponadto rejestruje sie w sposob uogolniony napadowy fale wolne 4c/s i ampl.658mv niekiedy poprzedzone igliczka oraz zespoly iglica fala wolna. Sen-cechy morfologiczne snu wyrazone symetryczne. Na tym tle rejestruje sie bardzo czesto uogolnione grupy iglic, wieloiglico ampl.228 mc oraz zespolow iglica fala wolna o ampl.640mv. W miare trwania snu zmiany wybitnie narastaja i czesciej wystepuja w sposob napadowy uogolniony. Dodam, ze dziecko nigdy nie mialo atakow padaczkowych, omdlen, wylaczen. Jest niepelnosprawne intelekt. w stopniu lekkim, z opoznionym rozwojem fizycz. i opozn. rozwojem mowy. Wizyte u neurologa mamy za miesiac, czy ten wynik oznacza padaczke?

Szanowna Pani, niestety nie potrafię pomóc. Wynik musi zinterpretować lekarz prowadzący