Czy ten wynik ekg bardzo odstaje od normy?

Witam. Jestem kobietą, 34 lata. Wynik badania ekg mam nieprawidłowy, ale chciałabym wiedzieć czy to duże odchylenie od normy i jest się czym przejmować, czy nie ma się czym przejmować. Chciałabym też wiedzieć co taki wynik może oznaczać. Wizytę u kardiologa mam dopiero pod koniec maja, a już chciałabym coś wiedzieć. No więc na wyniku ekg jest napisane: rytm komór 57 bpm, czas PR 127 ms, czas QRS 93 ms, QT/QTc 400/394 ms, osie P-R-T: 66 62 18, ŚR. RR: 1043 ms, rytm zatokowy, umiarkowane obniże nie ST(0.05 MV obniżenie ST). Pozdrawiam.

Szanowna Pani, wynik EKG interpretuje się mając go przed sobą. Na podstawie takiego opisu nie jestem w stanie pomóc