Czy ten wynik może oznaczać chorobę crohna?

Witam. Podejrzewa się u mnie chorobę Crohna. Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego: 1. Wyc. z kanału zast. Bauhina- fragmenty ziarniny wrzodowej. 2. Wyc. z powierzchni zast. Bauhina- fragment ziarniny wrzodowej oraz wycinki błony śluzowej jelita grubego z średnio obfitym naciekiem zapalnym limfocytarno-grnulocytarnym, nie stwierdzono obecności ziarniniaków ani ropni krypt. 3. Kątnica- wycinki błony śluzowej jelita grubego z średnio obfitym naciekiem zapalnym limfocytarno-plazmatycznokomorkowym z domieszką eozynofili. 4. Wstępnica, esica, odbytnica- wycinki błony śluzowej jelita grubego o budowie zwykłej. Co ten wynik może sugerować? Crohn czy coś innego? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten może być interpretowany jedynie w oparciu o inne wyniki oraz znajomość obrazu klinicznego. Proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecił te badania.