Czy ten wynik prześwietlenia płuc jest powodem do zmartwień?

Moja mamusia ma wynik prześwietlenia płuc.Czy mogę uzyskać jakąś bliższą informację na temat tego wyniku? Czy powinno to nas niepokoić?Płuco lewe przejaśnione rozedmowo. Zrosty w prawym kącie.Przyścienne zgrubienie opłucnej do 1cm.Serce poszerzone w wymiarze poprzecznej. Proszę o szybką pomoc.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. To zdjęcie należy intepretować tylko w odniesieniu do objawów klinicznych Pacjentki oraz pozostałych badan. Zalecałbym wizytę u pulmonologa.