Czy ten wynik to borelioza?

czy to bolerioza? wyniki po 3 miesiącach od skończenia leczenia antybiotykami przeciwciała VLsE/C6- 39,18 IgG western blot- Ospc- graniczny p 41 - dodatni 111 borelia IgG burgdorfen dodatni 64 IgG ELISA 16,15 IdM ELISA 22,93 wizytę u lekarza mam w dość odległym terminie. proszę o odpowiedz.

Szanowna Pani, niestety niezbyt rozumiem to co Pani napisała. Po zakończeniu leczenia, jeżeli leczyła się Pani na boreliozę, przeciwciała mogą się utrzymywać przez długi czas. Pozdrawiam