Czy ten wynik TSH przeszkadza w niezbyt ciężkim treningu siłowym?

Witam. Mam TSH lekko podwyzszone Wynik 4.3... czy Ten wynik przeszkadza w niezbyt ciezkim treningu silowym. Czy powinienem robic jakies dodatkowe badania w kierunku tarczycy. Ft3 i ft4 jest w normie. Nie Mam pojecia dlaczego TSH skacze mi Raz mam w normie a raz lekko podwyzszone. Kilka lat temu mialem wynik powyzej 5. Ogolnie czuje sie przemeczony

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli są objawy niedoczynności tarczycy, warto udać się do lekarza. Po zbadaniu, jeśli będzie to konieczne, może przepisze leczenie.