Czy ten wynik USG jamy brzusznej wskazuje na coś poważnego?
Witam dziś zrobiłam USG jamy brzusznej ponieważ mam problemy z nerkami i wyszło że mam nadmierna ilość gazu w jelicie grubym oraz Obie nerki o zatartym zróżnicowaniu korowód rdzeniowym o hypoechogenicznym miąższu o cechach zmian pozapalnych. Czy to coś poważnego proszę o pomoc. Pozdrawiam

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Witam,
wskazana wizyta u lekarza prowadzącego który zlecił diagnostykę j.brzusznej.
Lek prowadzący znający całą Pani historię choroby będzie miał pełny obraz po zapoznaniu się z opisem wyniku i zdecyduje o dalszej diagnostyce lub zleci konsultacje np gastrologa lub nefrologia.
Pozdrawiam