Czy test ciążowy jest wiarygodny przy nieregularnym cyklu?

Witam..ostatnio pytałam was czy moge być w ciąży nie mając regularnego cyklu miesiączkowego ..bolały mnie plecy,piersi,brzuch,problem z oddawaniem stolcu..i inne. Zrobiłam test ciążowy i wyszło iz nie jestem w ciązy..ale ostatnio jem bardzo dużo... gdy siedze długo w jednej pozycji boli mnie kregosłup..czesto boli mnie głowa..mam ślinotok... wydaje mi sie że również mam skoki temperatury.Miesiaczki nadal nie mam dlaczego...czy test sie pomylił..czy to ciąża?Proszeee pomóżcie
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Dostępne w aptekach test ciążowy dają najbardziej wiarygodne wyniki po 14 dniach od stosunku lub w terminie spodziewanej miesiączki. Oczywiście, zawsze istnieje pewne ryzyko wyniku fałszywie ujemnego. Dokładniejszym badaniem jest oznaczenie poziomu beta-hcg z krwi. Pozdrawiam.