Czy testy ciążowe mogły się mylić skoro dostałam okresu?

Witam, tydzień temu zrobiłam 3 testy ciążowe, we wszystkich wyszły dwie kreski. Druga blada ale była. Test zrobiłam ok. 2 dni przed planowaną miesiaczką. Po 4 dniach od tego terminu dostałam okres. Dla pewności kupiłam test. Wyszedł negatywny. Czy poprzednie testy mogły się mylić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Należy udać się do ginekologa który może ze 100 proc pewnością potwierdzić ciążę. Plamienia w okresie miesiączki mogą się zdarzać pomimo bycia w ciąży.