Czy testy są w 100% wiarygodne?

Witam, mam problem staramy się z mężem o dziecko już 2 lata i nic, oboje robiliśmy wszystkie potrzebne badania. Nasz lekarz zapewnił, że nasze wyniki są bardzo dobre lecz wciąż nie mogłam zajść w ciążę. Ostatnią próbę robiliśmy przed wyjazdem męża czyli 18 października, okres dostałam 21 października trwał 6 dni. Dziś mamy 4 grudnia, a ja wciąż nie mam okresu robiłam test i wyszedł negatywny. Zawsze przed zbliżającą się miesiączką miałam bóle podbrzusza i piersi teraz tych bóli nie mam. Czy jest możliwe, że jestem w ciąży, a test się pomylił. Proszę o pomoc:(

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Testy nie są w 100% wiarygodne. Radzę powtórzyć go za kilka dni lub już teraz wykonać badanie krwi na poziom beta HCG. Pozdrawiam!