Czy Theraflu febrisan i Sinupre negatywnie wpłyną przy planowaniu ciąży?

Witam serdecznie, jestem na początku cyklu właśnie przechodzę miesiączke . Od wczoraj dopadło mnie przeziębienie zazywam theraflu febrisan i sinupret. Moje pytanie tyczy się tego, czy po tym przeziębieniu jeszcze w tym cyklu mogę sie starać o dziecko, czy ze względu na przebyte przeziębienie i leki brane teraz czekać ze staraniami do następnego cyklu. pozdrawiam serdecznie

dodatkowo, zarówno febrisan jak i theraflu zawierają paracetamol w składzie, przy stosowaniu należy zwrócić uwagę na ilość przyjmowanej substancji.