Czy to badanie może wykazać coś innego niż gastrosksopia?

od kilkunastu miesiecy dokucza mi zalegajaca wydzielina w gardle,ktora ciagle musze odkrztuszac ,bo nie moge oddychac.robilam gastoskopie opis badania: przelyk i wpust bez zmianlinia z prawidlowa.uklad faldow i perystalyka zolladka prawidlowa.w zoladku na czczo obecna klarown tresc zoladkowa.blona sluzowa okolicy atrum przekrwiona z odczynem zapalnym.odzwiernik drozny. dgn.nerd nieszczelnosc wpustu przewlekle zapalenie blony sluzowej zoladka od 3 miesiecy przyjmuje dexilant ale nie ma zadnej poprawy.dostalam skierowanie na badanie rtg skopia kontrastowa przelyku.chcialam zapytac czy to badanie moze pokazac cos czego nie wykazala gastroskopia ,czy jest sens robic to badanie, czy szukac przyczyny tych dolegliwosci poza przewodem pokarmowym

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest to badanie które ma przydatność diagnostyczną w Pana przypadku. Radziłbym je wykonać.