Czy to borelioza?

Witam. Od jakichś 3 tyg mam dziwne dolegliwości które mogłyby wskazywać na boreliozę. Szczególnie doskwiera mi ból głowy ( na chwilę obecną jest już znacznie słabszy ) do tego sztywnienie karku, mrowienie twarzy, drętwienie rąk bóle kolan i mięśni. Cała czuje się osłabiona mam problem z oczami tzn. ostrością wzroku. Leżałam tydzień w szpitalu, wykryto u mnie jedynie anemię, miałam nawet zrobioną tomografię głowy, na szczęście nic nie znaleziono. Dolegliwości troche zmalały podawano mi w szpitalu jedynie żelazo. Nie wiem czy to może być borelioza, robiłam 1 test na samym poczatku dolegliwości i nic nie wykazało, bardzo się denerwuję, bo zależy mi na tym, aby wrócić do normalności, bardzo proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Proszę Pani. Objawy, które Pani wymieniła mogą być spowodowane przez boreliozę. Powinna Pani wykonać testy serologiczne jednak należy pamiętać, że nie zawsze wychodzą dodatnio mimo obecności bakterii. Możliwe też, że inna infekcja układu nerwowego powoduje te objawy. Powinna Pani poszukać pomocy u specjalisty Chorób Zakaźnych.