Czy to cukrzyca i insulinoooporność?

Witam Zrobiłam badania ponieważ niestety mam trudności że zgubieniem wagi Insulina na czczo 9.8 po godz od podania glukozy 49.40 A po 2h 31.2 Glukoza na czczo 85 Po godz od podania glukozy 100 A po 2h 103 Czy to cukrzyca i insulinooodpornosc ??? Jeżeli tak to do jakiego lekarza się udać? Diabetolog i endykronolog ???? Zapisałam się do lekarza ale muszę jeszcze parę dni czekać A martwię się Dodatkowo chodzę zmęczona senna wypadają mi włosy rozdrażnienie

wynik może wskazywać na insulinooporność, najpierw proszę udać się do lekarza rodzinnego