Czy to dobry wynik USG?
Gruczoł krokowy o wymiarach 45x43x51. Czy mogę być spokojny o swoje zdrowie?

MĘŻCZYZNA, 74 LAT ponad rok temu
Lek. Marcin Buczek
48 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Pana prostata jest stosunkowo dużo powiększona. Należy zdiagnozować przyczynę jej powiększenia - przede wszystkim wykluczyć nowotwór. Proszę kontynuować diagnostykę u urologa.