Czy to faktycznie mógł być polip w uchu?

Jakieś 2 tygodnie temu u męża pojawiła się krwista wydzielona w uchu oraz takie uczucia ciśnienia w głowie odrazu poszliśmy do lekarza przepisał jeden antybiotyk po 7 dniach 2 teraz byliśmy na kontroli i powiedziała że mąż ma w uchu polip . Tylko że u męża wszystkie objawy zniknęły czy jest możliwość żeby Pani doktor się myliła. Jeśli nie to jak to się leczy i czy jest to groźne

nie mam jak tego stwierdzić przez internet, proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza