Czy to grzybica i jak ją leczyć?

Pęcherzyki zawierające płyn na rękach, pojedyncze, małe, na stopach większe, podobne do wybrzuszonego odcisku, pojawiają się na zewnętrznej i wewnętrznej części stopy. Za pomoc dziękuję.

ponad rok temu

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na grzybicę, ale równie dobrze ich przyczyna może być inna, np. alergiczna, wirusowa. Konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego lub dermatologa (bez skierowania).
Pozdrawiam!