Czy to jakiś stan zapalny czy przeziębienie?

4 dni temu poczułem palenie lekkie w gardle wieczorem potem się unormowało następnego dnia w nocy ból gardła i ból w okolicy brzucha a lewej nerki nie mogłem spać z tego powodu ból miedzy 23 a 1 w nocy.a tak ostatnie 2 dni ból jakby drapie w gardle mnie jakby coś siedziało tam.Czy to jakiś stan zapalny czy przeziębienie zwykłe po prostu.Dodam że jeśli chodzi o nerki to infekcje od 2011 miałem w sumie 4 razy ostatnio w 2016 w lutym.Gorączki nie mam.

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zebrania dokładnego wywiadu i przeprowadzenia pełnego badania fizykalnego. Może okazać się konieczne wykonania badania moczu oraz USG układu moczowego.