Czy to możliwe, że prawa strona mózgu jest większa od lewej?

Czy to jest możliwe że prawa strona mózgu jest większa od lewej strony mózgu. Bo ostatnio dotykając prawa stronę głowy trochę styłu wczułam trochę jak by była wypukletna niż lewa strona głowy. Może mam jakieś urojenia może nie wiem mam zamiar idź do lekarza z tym problemem czy to jest możliwe mieć guza mózgu? Czy coś innego.

Piotr Jurczyk

Witam. Zarówno półkule mózgu jak i kości czaszki mogą być niecałkiem symetryczne, co nie jest powodem do niepokoju samo w sobie. Pozdrawiam.